Çayyolu Nakliyat

Çayyolu konum olarak bu gün itibari ile Ankara’nın şüphesiz en hızlı büyüyen semti durumunda olmaktadır. Çayyolu ya genel olarak bakılacak olursa siteler kurularak yapılaşan ve içinde bulundurmuş olduğu siteler ile gerek konum gerekse lük yaşam avantajları ile elit bir yer olma durumundadır.
Firmamız Çankaya evden eve nakliyat hizmetleri Çayyolu ya taşınmalarınız da sizlere istenilen kalite ve profesyonellik ile mükemmel ötesi bir Çayyolu nakliyat hizmeti sunmaktadır. Çayyolu evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız sizlere hiçbir işi bırakmamakta eşya paketlemeden ambalajlamaya kadar, ambalajlamadan taşımaya ve her türlü kurulum işlemlerini yapmaktadır. Sizlere de yeni evinizde kahvenizi yudumlamak kalmaktadır.
Taşınmak için yeni bir ev arayışına girdikten sonra en önemli konu ise iyi bir Çayyolu nakliyat firması bulmanız gerekmektedir. Çünkü profesyonel bir firma ile çalışmanız durumunda sizler için değer taşıyan mobilya ve her türlü aksesuardan oluşan eviniz sağlam olarak yeni adresinize ulaşacaktadır. Bu yüzden sıkı bir araştırma ve hatta iyi bir referans aramanızı öneririz. Maalesef içinde bulunduğumuz Çayyolu nakliyat sektöründe gereğinde fazla amatör ve korsan kişi yada kuruluşla vardır. Bunlardan birine denk gelmeniz demek, yıllarca çaba harcayarak birikim yaparak elde ettiğiniz ve sizler için yuva kavramını oluşturmuş bu güzide mekanların bir anda anlamını yitirmesine neden olabilir. Geride istenmeyen ve düzeltemeyecek sonuçlar doğurabilir.
Çayyolu nakliyat hizmeti kapsamında sizlere birinci sınıf hatta tek kullanımlık ambalaj malzemeleri ile kusursuza yakın bir hizmet sağlamayı amaçlamaktayız. Firmamız kumaş yüzeyli eşyalarınızı tek kullanımlık naylonlar ile sararak toza ve kirlenmeye karşı tedbir almaktadır. Yeni evinize varıldığında sizleri rahat bir yaşama kavuşturmak adına firmamız evinizi aldığı gibi teslim eder. Yani evin büyük bir kısmının kaba dizaynını yapar ve gerekli kurulum işlemlerini yaparak sizlere evinizi kullanılabilir bir durumda bırakır.
Çünkü Çayyolu nakliyat sektörde günübirlik kazanç yöntemi ile çalışmayan ve aldığı paranın hakkını son kuruşuna kadar sizlere vermeye çalışan , nadir Çayyolu nakliye firmalarından bir tanesidir. Bizim şüphesiz en büyük reklamımız taşımış olduğumuz kişi yada kurumlardır. Taşıdığımız her bir kişi yada kurumun bize daima reklam ve referans olduğunun bilincindeyiz.
Firmamız kurumsallığını tamamlamış ve müşteri memnuniyeti esasına dayalı bir çalışma sistemi ile 30 senedir Ankara da evden eve nakliyat başta olmak üzere taşımacılık ve depolamada pek çok alanda değerli müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamız da yer alan kişisel bilgileriniz adresleriniz ve telefonlarınız kesinlikle üçüncü şahıslar ile paylaşılmaz. Adres defterimiz de bir daha bizi arayana kadar açılmamak üzere saklı olarak durmaktadır.

Çankaya Nakliyat

Ankara ya bağlı olan Çankaya ilçesi nüfus bakımından bu gün pek çok büyük şehirden daha kalabalık olmakla beraber buna bağlı olarak da bir taşıma ve taşınma yoğunluğu söz konusudur. İlçemizin önem arz eden ve yaşam kalitesi olarak da yüksek olduğunu düşünürsek eğer taşıma standartları da buna bağlı olarak yüksek ve kaliteli yapılmak zorundadır.
Ankara’nın bu güzide ilçesine bizde Ankara Çankaya profesyonel nakliyat olarak 30 yıla yakın süredir kaliteli ve çağdaş hizmet politikaları ile hizmette sınır yoktur ilkesi doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.
Taşınma kararı almanızın ardından iyi ve profesyonel bir evden eve nakliyat Çankaya firması mı? Arıyorsunuz. Çalışmaya karar vermeden tecrübe sahibi kaliteden kesinlikle ödün vermeyen kurumsallığını tamamlamış bir firma seçimi yapmaya özen gösteriniz. Firmamız profesyonellikten ödün vermeyen hata payını 0’a yaklaştırmış bir taşımacılık firmasıdır. İster ev ister ofisinizi hiç tereddüt etmeden Ankara nakliyat firması olan firmamıza emanet edebilirisiniz. Doğru firma seçimi yapılırken mutlaka referans ve geçmişi incelenmeli ve buna göre seçim yapılmalıdır.
Çankaya evden eve nakliyat için günübirlik iş yapmak değil kalıcı olmak önemlidir. Bu sayede sadece sizi değil sizin yakınlarınızı tanıdıklarınızı ve çevrenizi de müşteri potansiyelimize eklemiş olmaktayız. Biz sadece eşya veya yük taşımıyoruz sizin ve ailenizin önemli zaman geçirdiği yuva değeri taşıyan içinde anılar bulunan bir ortamı taşıdığımızın farkındayız ve bu yüzden önemli bir iş yapmış olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.
Çankaya profesyonel nakliyat olarak eşyalarınızı birinci sınıf ve tek kullanımlık hijyen koşullarına uyan ambalaj malzemeleri kullanılmaktadır. Çankaya nakliyat eşyalarınızı aldığı gibi yeni evinize varıldığında eşyalarınızın yerleştirilmesini de yapmakta ve siz neyin nerelere konulmasını istediyseniz yerleşim bu doğrultu esas olarak yapılmakta. Kurulum konusunda sizlere usta ve kalifiye karomuz dahilin de profesyonel montaj ekibimiz hizmet vermektedir.
Ankara Çankaya nakliyat olarak Çankaya büro taşımacılığı, Çankaya ofis taşımacılığı, Çankaya kurum taşımacılığı gibi ana kollar başta olmak üzere sizlere her tülü taşımacılık ve depolama hizmetlerini sunmaktayız. Çankaya nakliyat olarak bu gün sektörde adımıza yakıştığı üzere öncü ve büyük kuruluşlardan birisi olmak üzere çıktığımız yolda yakalamış bulunduğumuz başarıyı korumak bu gün her şeyin üzerinde gelmektedir.
Bu zor sektörde diğer firmaları geride bırakırken bize inanmış ve her zaman bulunduğu ilçenin firmasına öncelik sağlayan değerli Çankaya halkına da teşekkürü ve vefayı firmamız bir borç olarak bilir. Her zaman müşterilerimizin beklentilerinin daha üzerinde hizmet sağlamayı başarmışızdır. Ev ve ofis taşımacılığı yapmış olduğumuz kişi veya kurumların adres bilgileri dahil olmak üzere bütün bilgilerini Nakliyat Çankaya gizli tutar ve kesinlikle üçüncü kişiler ile paylaşmaz.

Ankara Nakliyat

Ankara nakliyat şirketi olarak ev taşıma sorunlarını üstünüzden bir yük olmaktan çıkarmak için kurulmuş olan bir nakliyat şirketidir. Ankara nakliyat denilince insanların aklına gelen ilk şey evden eve nakliyat için profesyonel olarak verilecek bir hizmet aramaktadır. Bu firmaların işlerini en iyi şekilde yapılmasını insanlar beklemektedir ve bu düşüncede haklıdırlar. Kısaca anlatmak gerekir is nakliye alanında firmaların yapması gereken şunlardır.
Firma adına bir yetkili müşteri ile eşya taşıma ön planı yapar ve bu plan doğrultusunda kısa bir rapor hazırlanır. Planlamada gerekli araç boyutu hesaplanır, personel sayısı ve gerekli malzeme miktarı hesaplanır ve araçlarda taşıma günü için hazır bulundurulur. Bu ön hazırlık sizlere kaliteli bir hizmet sunmak için ön bir hizmettir. Randevu edilen gün için sizlere aracımız gönderilir. Müşteri özel kullanım olan eşyalarını bir gün önceden toplamalı ve Ankara nakliyat hizmeti için hazır bulundurmalıdır. Öncelik le firma elemanlarımız özel toplama işlemi için koliler ile paketleme işlemi yaparlar.
Mobilya aksamları de monte edilir ve sarılarak ambalajlama işlemi için hazır hale getirilir. Şirketimiz Çankaya Nakliyat sizlere kaliteli bir ambalaj hizmeti için kaliteli ve tek kullanımlık Ankara nakliyat için özel bir sistem ile ambalaj hizmeti vermektedir. Paketleme işlemi biten mobilyalar ve diğer eşyalar sırası ile dikkatli bir işlem ile kamyon kasasına istiflenerek sırası ile yerleşim yapılır. Araç hareket ederek yeni almış olduğunuz adrese doğru harekete geçer.
Yeni adrese aracımız park yeri ayarlanmasının Ankara evden eve nakliyat ardından yanaşır ve kapaklar açılarak eşya transferi için firma elemanlarımız harekete geçecektir. Eşya boşaltma işlemi ile firmamız elemanları yerli yerine eşyalarınızı sizlere danışarak yerleşimi yaparlar. Kamyon boşaltma işlemine paralel bir işlemde mobilya montaj işlemi devam etmektedir. Ankara nakliyat firmamız sizlere daha iyi bir hizmet sunmak için gerekli bütün aksaklıkları önceden tespit ederek taşınma sırasında bir sorunla karşılaşmanızın önüne geçer. Şimdi sizler için burada daha fazla firmamızı övmenin her hangi bir anlamı yok. Çünkü içinde bulunduğumuz sektörde en kalitesiz firma ve hatta merdiven altı firmalar sizlere kendi büyük göstermektedir.
Bunu anlamanın en iyi yolu ise ofislerimize gelerek firmamız hakkında gerekli öz geçmiş ve başarı belgelerini görerek sizler için kaliteli hizmet politikalarımızı örenmeniz için ofislerimize bekleriz. Ankara nakliyat gerek araç filosunda ki araçları gerek eğitimli kadroları ile sektöre girmiş olduğu günden bu güne kaliteli hizmet adabı ile çalışmakta ve çalışmalarına devam etmektedir.

(Protrans Nakliyat Süreci )profesyonel eşya transfer süreci

Önceden belirtmiş olduğunuz zaman zarfında aracımız ve gerekli eleman kadromuz istenmiş olunan tarihte tam teşkilatlı bir şekilde taşıma işlemi için sizlere gelir.
Ekip şefimiz sabah saatlerinde kapınızı çalarak protrans süreci için müsait olunup olmadığınızı sorarak taşıma işlemini başlatmak için izninizi alırlar. Eğer müsaitseniz protrans nakliyat süreci için düğmeye basılır.
Ekiplerimiz evinize girerek her bir eleman kendi uzmanlık alanındaki paketleme işlemine yönelir ve profesyonel bir anlayış doğrultusunda ambalajlama işlemi başlar.
Koltuklarınız ve kumaş yüzlü eşyalarınız kesinlikle toz ve lekeleri önlemek adına öncelikle tek kullanımlık ambalaj naylonları ile sarılır. Sonrasında bir katta olası hasar ve çizikleri önlemek için bir katta battaniye ile sarılır.
Lake mobilyalar ve beyaz eşyalarınız kesinlikle en sağlam ambalaj malzemesi olan kırmızı kalın özel bir naylon ile sarılmaktadır. Koli kalınlığında olan bu malzeme şiddetle tavsiye edilmektedir.
Askılı elbiseler ise kendi üretimimiz olan seyyar askıları bulunan dolaplar ile ütüsü dahi bozulmadan dolabınızdan alınarak, yeni evinizde dolap kurulumu sonrası tekrar dolabınıza asılmaktadır.
Vitrin içerisinde bulunan porselen ve diğer önemli cam eşyalarınız kolilere beyaz kağıtlar ile sarılarak büyüklük sırası esas alınarak yerleştirilmektedir.
Son işlem ise de monte işlemidir. De monte işlemi konusunda tecrübeli ve bilgili personelimiz tarafından yapılarak taşıma işlemi sonlandırılmaktadır.
Protrans nakliyatz süreci yeni evinize geçerek devam etmektedir. Yeni evinizde ilk olarak son kamyona yüklenen eşyalarınız yani dolabınız çıkmaktadır. Ustalarımız bu defa yaptıkları de monte işlemini terse çevirerek montaj işlemine başlarlar.
Evinize gelen her bir eşya paketi kapının dışarısında açılarak içeri alınır. İçeri alınan eşyalar sizin fikriniz doğrultusunda istenilen yerlere yerleşimi yapılmaktadır.
Beyaz eşyalarınız istenilen yerlere tesisat giderleri hazır ise yerleştirilir. Firmamız tesisat işlemi için Ankara da bulanan diğer firmalar gibi hizmet vermemektedir. Eğer tesisat işlemini de istiyor iseniz önceden bildiriminiz doğrultusunda firma olarak anlaşmalı tesisatçımızı sizlere yönlendiriyoruz.
Taşıma işleminin yani protrans nakliyat sürecinin bitmesinin ardından eşyalarınızı sizlerin onayına ve kontrolüne sunuyoruz ve onayınız sonrası ödemenizi gerçekleştiriyorsunuz. Herhangi bir aksilik söz konusu ise firmamız tamiratı mümkün olan eşyanın tamiratını sağlamaktadır. Tamiratı mümkün değil ise piyasa değeri üzerinden paranız nakit olarak sizlere sunulmaktadır.

Şehirler Arası Nakliyat

Çankaya nakliyat olarak bugün başta Ankara olmak üzere ülkemizin hemen her bölgesine gerek parça gerekse evden eve nakliyat hizmeti başta olmak üzere pek çok nakliye alt hizmetlerini sağlamaktayız. Şehir dışı ve şehirler arası nakliyat hizmetlerini profesyonel anlamada almak için sizlerde Çankaya evden eve nakliyat firmasını seçebilirsiniz. Şehirler arası nakliyat hizmeti almanız için firmamızı aramanızın ardından 2 veya 3 gün içerisinde firmamız sizlere eksper yani ücretsiz bir keşif için elaman yönlendirecektir.
Keşif ekibimizin görevi eşyanızı inceleyerek liste oluşturmak ve sizler için bir taşıma planı hazırlamaktır. Taşıma planı eşyanızın listelenmesi ile başlar. Eşyanıza uygun ambalaj malzemesi seçimi yapılır. Eşya miktarına bağlı olarak kullanılacak ambalaj malzemesi miktarı da tespit edilmektedir. Eşyanızın taşınacağı gün ve saat sizin arzu ettiğiniz şekilde ayarlanmaya çalışılacaktır. Evinizdeki yoğunluğa bağlı olarak sizlere en uygun araç tipi ve boyutu değerlendirmeye alınır.
Yine ev eşyası durumuna göre gerekli personel sayısı hesaplanır. Binanınız asansörlü evden eve nakliyat hizmeti için uygun olup olmadığı kontrol edilir. Eğer uygun ise asansörlü taşımacılık için randevu alınır. Son olarak Ankara şehirler arası evden eve nakliyat için bir taşımacılık sözleşmesi taraflar arasında imzalanır. Buna bağlı olarak da Ankara şehir dışı nakliyat için bir taşıma sigortası yapılır.
Firmamız taşınacağınız yeni şehrin uzaklığına bağlı olarak sizlere bir zaman ve fiyat aralığı belirleyecektir. Eşyalarınız gidilecek mesafe hesap edilerek ambalajlanacaktır. Sizlerde uzak mesafelere yolculuk ederken sıkıntılarınızı Çankaya nakliyat hizmetleri ayrıcalığı ile yaşayabilirsiniz. Çankaya nakliyat gerek eleman kadrosu ile gerek son model ve kaliteli araç filosu ile olsun şehirler arası eşya transferinde sizlerin isteklerini en iyi anlayabilecek firmalardan bir tanesi konumundadır.
Geçmişten bu güne şehir içi ve dışı nakliyat hizmetlerinde firmamız tecrübesi ile müşteri odaklı hizmet önceliği ile hep bir adım önde olmak için çalışmaktadır. Firmamızda sözleşmede belirtile gün ve saat için eşya teslimi yapılmaktadır. Kesinlikle başka bir taşınmada yaşadığınız gecikmelerin yaşanmayacağının sözünü verir ve bunu taahhüt ederiz. Çankaya nakliyat ile artık mesafeler daha kısa ve daha sorunsuz geçmektedir. Sizler de bize ulaşmak için iletişim numaralarımızı hemen arayabilirsiniz.

Ankara Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü evden eve nakliyat hizmetine şöyle bir genelleme yaparak baktığımızda ülkemizde neredeyse 10 senedir kullanılmakta. Kullanan firmalar diğer firmalara göre fark yaratmakta ve bu fark sektörde rekabeti tetiklemekte, rekabet ise müşteri açısından kaliteyi yükseltmekte olmalıdır. Ama maalesef içinde olduğumuz sektörde bu böyle olmamakta. Kalite düşürülerek fiyat ucuzlatılmakta ve haksız kazanç tetiklenmektedir.
Firmamız Ankara asansörlü evden eve nakliyat hizmetini sizlere ilk sunan firmalardan bir tanesi olmakla kalmamaktadır. Bu gün pek çok firmaya asansör kiralayarak evden eve nakliyat sektörünün kalitesi için çalışmalarımız devam etmektedir. Asansörlü nakliyat hizmeti vermenin yanı sıra asansörlü taşımacılık için akla gelebilecek her alanda asansörlerimiz müşterilerimize temin edilebilmektedir.
Ankara asansörlü nakliyat hizmeti almanız için firma eksperimiz gelerek bir takım hesaplanmalar yapmaktadır. Bina ve bahçe mesafesini ölçerek asansörün kurulum sırasında gerekli açıya sahip olup olamayacağı. Bina kat sayısı hesaplanarak bulunduğunuz kata asansör yetişip yetişemeyeceği. Balkon ve pencere aralıkları ölçülerek eşyalarınızın kapılardan veya pencereden çıkartılıp çıkartılamayacağı hesaplanmaktadır.
Bu yukarıda belirtimiz hesaplanmalar yapıldıktan sonrası için asansörlü taşımacılık sisteminin sizlere uygunluğuna göre firmamız asansörlerinden bir tanesi o gün için ayrılacaktır. Firmamız da son teknoloji ve yeni nesil akıllı teknoloji ile üretilen alman malı asansörler tercih edilmektedir. Sizlerde kaliteli evden eve nakliyat hizmeti almak için bizlere ulaşabilirsiniz.
Asansörlü nakliyat hizmeti almak için hiç çekinmeden firmamızı arayın ve ücretsiz bir keşif ekibi sizlere gelsin ve asansörlü evden eve taşımacılık hizmeti almanız için gerekli her şeyi kontrol edelim. Bulunduğunuz kat yüksekliği ne kadar olur ise olsun artık sorun değil çünkü Çankaya evden eve asansörlü nakliyat firması sizleri kolaylıkla bulunduğunuz kattan alacak ve istediniz yeni evinize yine, asansör yardımı ile taşıyacaktır.

Çankaya Evden Eve Nakliyat

Çankaya nakliyat olarak esas olarak hizmete başladığımız ve adını taşıdığımız ilçede kaliteli hizmet sunarak bölge halkının gözünde güvenilir bir şirket konumuna ulaşmıştır. Çankaya evden eve nakliyat sektöründe yıllardır hizmet sunan firmamız sizlere kaliteli nakliye hizmetini her geçen gün arttırmaktadır.
Şirketimiz kurulmuş olduğu günden bu güne koşulsuz ve şartsız olarak nakliyat sektöründe Çankaya da bir vizyon getirmiş ve halen de taklit edilen bir evden eve nakliyat firmasıdır. Bu gün geldiğimiz yere bakıldığında biz her koşulda ve şartta sizlere kaliteli ve profesyonel bir hizmeti aynı zamanda uygun bir fiyat politikası ile sunmaktayız. Firmamız araçları 10 yaş sınırı ile denetlenmekte ve araç kasaları Avrupa standartları göz önüne alınarak yapılmaktadır.
Araç kasalarımızın içerisi komple olarak özel yapım ahşap bir mobilyadan oluşmaktadır. Bu sayede eşyalarınızın yolculuk esnasında olası hasarlara ve sallantılara karşıda kasalarımızdaki sınırsız bağlantı noktası ile desteklenmektedir.

Evden eve nakliyat Ankara

1980 den beri yenilikçi ve öncü bir kuruluş olmak için çalışmalarını hız kesmeden bu günde, sürdürmekte olan evden eve nakliyat Ankara her zaman siz değerli müşterilerine, tecrübeli ve eğitimini tamamlamış kadrolar ile hizmet veriri. Bunu yanı sıra Mercedes marka araç filomuz özel olarak tasarlanmış araç kasalarımız ve asansörlü nakliyat araçlarımız ile son teknoloji baz alınarak hizmet kalitemiz arttırıldı. Ambalaj malzemesi genellikle tek kullanımlık (müşteri seçeneği doğrultusunda değişik malzeme türleri vardır) ve hijyenik olarak seçilmektedir.
Kuruluştan beri evden eve nakliyat Ankara hizmetleri olarak hiç durmadık çalıştık, çalıştık ve kendimizi geliştirip hizmet kalitemizi arttırmayı kesmedik. Çünkü Ankara da bir markaya, güvene ve de kaliteye ihtiyaç vardı. Bunu oluşturmak için bizimde çalışmamız ve çalışmamız lazımdı. Sektöre başlamış olduğumuz yıllarda taşımacılık işlemi açık kasalı veya tenteli araçlar ile yapılmakta idi. Buda kötü ve değişmesi gereken bir sistem idi. Eşyalar olumsuz hava koşullarından etkilenmekte ıslanmaktaydı. Firmamız birkaç yıl sonrası ilk olarak İstanbul da uygulanan bir sistem olan kapalı kasa ile taşımacılık gidilip yerinde görüldü ve evden eve nakliyat Ankara sistemine enjekte edildi. Tabi ki bu sistem de her sistem de olduğu gibi zaman ile kendini yenileyerek post modern bir hal aldı günümüzde.
Araç içerisi yani kasalar günümüzde mobilya kaplı olup tamamı ile dış etkenlerden eşyaları koruyacak şekillerde dizayn edilmiştir. Araç kasa ebatları bakanlığın belirlediği statü dışına çıkamaz. Kasa içerisinde sınırsız bağlama noktası ile eşyalarınız sabitlenerek kaliteli bir yolculuk yapmaktadır. Yine araç kasalarımızda ki ahşap zemin ve ahşap duvarlar ile eşyalarınızın her hangi bir şekilde darbeye veya zedelenmeye maruz kalması ihtimal doğrultusunda bile değildir.
Sektörde geçen yıllar ile bu yenilikler çok tutuldu ve illaki diğer firmalar tarafından da rağbet gördü. Bu gün ise Ankara da bizim başlattığımız bu uygulama tam gaz devam etmektedir. Yine ülkemizde yoğun olarak mobilya alımının başlamış olduğu yıllara bakarsak 90’ları göreceğiz. Bu yıllarda yeni oluşum gösteren evden eve nakliyat Ankara sektöründe aksaklıklar ve eksiklikler hat safhadaydı. Bunlardan bir tanesi de taşınan ve önem arz eden mobilyaların korunmaması hatta hasarlar oluşması idi. Firmamız Çankaya evden eve nakliyat bu konuda da boş durmamış ve üstüne düşeni yaparak marka değerini ispat etmiştir.
Çankaya Nakliyat bu durum için Ankara da ilk olarak ambalajlı taşımacılık sistemine geçmiştir. Ülke genelinde sadece birkaç ulusal bazda olan firmanın kullandığı bu sistemi evden eve nakliyat Ankara için kullanılabilir bir hale getirdik. Geliştirmiş olduğumuz ambalajlı taşımacılık ile firmamız bir anda Ankara da fark yarattı ve hak ettiği yeri buldu. Eşyalar artık daha güvenilir ve hasarsız taşınıyor herkes bunu bir diğerine anlatıyor ve ismimiz hız ile yayılıyordu.
Çankaya nakliyat bu haklı başarısı ile marka olma konumuna gelmişti ama önemli olanın yakaladığımız bu başarıyı korumak olduğunun da bilincindeydi. Bu gün mali beklentilerimizin üzerinde yer alan bir şey var ise kuşkusuz müşteri güveni ve memnuniyetini arttırarak ismini almış olduğumuz bir kalite timsali olan Çankaya markasını korumaktır. Sizlerde referanslarımıza bakın ve geçmişten bu güne bizi tanımış olun. Sonrada taşınmak için bizleri gönül rahatlığı ile aramanın tadını çıkarın.